Domek w Otulinie Biebrzy - Goniądz
Wybierz domek na swoje wczasy, gdzie poczujesz się jak u siebie! Domki z pełnym wyposażeniem, potrzebnym do codziennego funkcjonowania podczas urlopu. Wyposażony aneks kuchenny, łazienka, sypialnie oraz salon z TV, możliwość wypożyczenia leżaków, parawanów, dostępny parking oraz plac zabaw, możliwość wypożyczenia akcesoriów takich jak m.in. łóżeczko turystyczne i krzesełko do karmienia. Domki nad jeziorem czy z widokiem na góry, drewniane letnie czy murowane całoroczne.
Domek w Otulinie Biebrzydomki letniskowe i całoroczne
Parking
Plac zabaw
Rozmawiamy
Parking
Plac zabaw
Rozmawiamy
W naszej ofercie m.in.: parking, ogród, wycieczki rowerowe, sklep na miejscu, lokalizacja przy samej plaży, nurkowanie z rurką, tenis stołowy, pokoje dla niepalących, klimatyzacja, zaplecze do sportów wodnych na miejscu, bezpłatny parking, obiady na wynos, nurkowanie, Możliwe wystawienie faktury, jazda konna, parking na miejscu, monitoring wokół obiektu, czujnik dymu, plaża, kajakarstwo, taras, wędkowanie, plac zabaw dla dzieci, wycieczka lub spacer po miejscowych zabytkach, jazda na rowerze, ogrzewanie, piesze wycieczki, prywatny parking, system alarmowy, piesze wycieczki, całkowity zakaz palenia, pokoje rodzinne.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 14:00 a kończy o godzinie 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu Domek w Otulinie Biebrzy o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.Dostępne pokoje:
Dom wakacyjny 5 osobowy (1 łóżko podwójne, 2 łóżka pojedyncze, 1 rozkładana sofa - 35 mkw).

